56. AP #ON# Divadlo E. T. in Slovakia (Bratislava): Môj denník je písaný cudzím perom

27. 4. 2022 (Streda)

16.00 / Čukoláda

ON/súťažná inscenácia

E. T. in Slovakia (Erasmus Theatre in Slovakia) je dočasné medzinárodné zoskupenie študentov zo Španielska, Veľkej Británie, Francúzska, Litvy a Turecka, navštevujúcich v letnom semestri 2021/2022 Divadelnú fakultu VŠMU. Inscenácia (How I found out, that) …my journal is written in ink of someone else’s pen je kolektívnym dielom autorov, performerov a hudobníkov, ktorí sa prvýkrát stretli vo veľmi zvláštnych časoch v Bratislave. Na festivale Akademický Prešov bude uvedená vo svetovej premiére.

Réžia: Ján Šimko / Účinkujú: Annie Finn, Birkan Cetin, Elsa Kääriä, Lua Pagán, Mollie Byles, Paloma Flores, Salvador Castey, Sofia Ochoa, Titas Rutkauskas